Košarkovi majales

  • Futbalové ihrisko Bežovce
  • 9. 5. 2015 – 10. 5. 2015
  • ZK IMA Bolek

Hovorí sa, že Máj je najkrajším mesiacom celého roka. Prebúdzajúca sa príroda, svojou krásou a pekným počasím láka naše ratolesti aj nás do svojho náručia. Práve v tomto čase sme zrealizovali podujatie pre všetkých ,,Bežovčanov“, aj pre ľudí z nášho širšieho okolia.

Košarkovi majales priniesol so sebou popoludnie plné zábavy, športových disciplín a zaujímavých worksopov plných fantázie.

Začiatok podujatia sa niesol v znamení ľudovej nôty, spevu a malých divadelných scénok situovaných do vidieckeho prostredia v období ,,rusadlí“. Naše ratolesti si mali možnosť zmerať  sily v športových disciplínach ako kroket, lukostreľba, šípky a ďalšie. Všetci si  taktiež mohli vyrobiť darček pre svoju mamičku.

Pod šikovnými prštekmi naším najmenších vznikali papierové ružičky, telegramy, pohľadnice a ďalšie krásne výtvory z papiera, ktoré potešili srdce každej mamičky.

V neskorých večerných hodinách sme zapálili veľkú vatru a k nej ,,pri malé sestry“, pri ktorých si účastníci mali možnosť pripraviť rôzne pochúťky zo svojich ,,košarikov“.

Do tanca nám do skorých ranných hodín vyhrávala živá hudba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *