Náš Perší Ples

  • Kultúrny dom Bežovce
  • 7. 2. 2015 – 8. 2. 2015
  • ZK IMA Tristan

Veru, veru, prednedávnom k nám zavítal Nový rok a už ,,odkrajujeme“ čas z jeho druhého mesiaca. Ten k nám prináša zábavu.

Tak ako každý rok, aj tento nie je výnimkou. Rozhodli sme sa pripraviť pre našich členov, priateľov a známych, prosto pre všetkých dobrých ľudí, ktorí majú chuť sa zabaviť, ples.

Ten tohtoročný bol však v niečom iný, zmenil svoj názov a realizovala ho nová organizácia, ktorá vznikla zlúčením dvoch a to: ZČ ZTPM a OKC IMA AKTIV BEŽOVCE.

Napriek tomu, alebo práve preto, jeho cieľ sa nezmenil- priniesť zábavu, smiech, tanec. Prosto potešiť všetkých zúčastnených a spojiť generácie. Naše mamy, priateľky, ,,kamošky“ mali možnosť vytiahnuť zo svojich šatníkov plesové šaty, pekne sa upraviť a tým potešiť oko našich otcov, manželov, priateľov či ,,kamošov“. A ako by to bolo, keby to nefungovalo aj opačne. veď raz za rok pri takejto príležitosti sa snažia aj muži potešiť nás, tú krehkú polovicu ľudstva.

A tak ,,šup“ do slávnostného oblečenia a miestneho ,,kulturáku“ za zábavou. Veď organizátori nám pripravili program, chutné jedlo a do tanečného kroku hrá živá ,,muzika“ Tak ,,hor sa“ do víru hudby, smiechu, priateľských rozhovorov a tanca, veď fašiangy sú len raz v roku a ich čas sa kráti.

Ale že to bola zábava do skorého rána. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie, plesy predsa k fašiangom patria.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *